Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Jak zorganizować wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski wpisał się na stałe w kanon imprez towarzyszących przygotowaniom do ślubu. I choć każdy przyszły pan młody chciałby po raz ostatni się bezkarnie pobawić w gronie najbliższych przyjaciół to już nie każdy ma czas i pomysł na organizację wieczoru kawalerskiego. Według tradycji taką imprezę powinien zorganizować świadek pana młodego, jednak nie zawsze tak jest. Niezależnie od tego kto ma zaplanować ten wyjątkowy wieczór zawsze przychodzi do głowy jedno pytanie. Jak zorganizować wieczór kawalerski na tyle dobry, aby mogła zasługiwać na miano najlepszej. W końcu ma to być pożegnanie stanu kawalerskiego, więc musi wyglądać nieco inaczej niż każda inna zabawa w gronie najbliższych.

Z reguły jednak przyjaciele pana młodego rezerwują miejsce w pubie i przy dobrym alkoholu spędzają wspólnie czas przez całą noc. Dlaczego jednak nie pójść o krok dalej? Ze swojej strony zapewniamy niezapomnianą zabawę w klubie nocnym w centrum Rzeszowa. Nie jest to zwykły klub, czy dyskoteka, do którego można pójść na każdą inną okazję. Rasputin Night Club to propozycja dla odważnych, którzy cenią sobie oryginalność. Oferujemy organizację wieczorów kawalerskich zarówno w lokalu jak i poza nim. W klubie, w specjalnie przygotowanej sali VIP możecie zamówić taniec striptiz, który z całą pewnością będzie ciekawą niespodzianką. Ponadto na naszej scenie cały czas odbywają się występy naszych pięknych tancerek. A to wszystko przy dźwiękach dobrej muzyki i przy smakach najlepszych drinków. Wystarczy, że zarezerwujesz loże lub salę VIP odpowiednio wcześnie, aby mieć pewność że miejsce będzie dostępne.

GALERIA CENNIK KONTAKT

 

jak zorganizować wieczór kawalerski

A może impreza w domu?

Szukasz pomysłu na wieczór kawalerski, ale zarówno ty jak i Twoi przyjaciele preferujecie spędzić go raczej w domowym zaciszu? A może zdecydowaliście się wynająć domek na weekend gdzieś poza miastem i zastanawiacie się jak jeszcze można wyróżnić taki wyjazd od innych? Mamy na to odpowiedź. Nasze tancerki mogą przyjechać we wskazane miejsce i być jeszcze większą niespodzianką niż w klubie, gdzie pan młody od razu może wiedzieć jaka atrakcja go czeka.

W takim przypadku należy skontaktować się z nami i omówić szczegóły. Podczas takiej rozmowy oprócz rezerwacji terminu ustalimy indywidualną wycenę. Tancerka przyjedzie we wskazane miejsce z własnym sprzętem grającym i z przygotowanym repertuarem tanecznym. Jego tematykę można również ustalić podczas rezerwacji. Jeśli zatem twój przyjaciel niebawem bierze ślub i chcesz go zaskoczyć niebanalnym pomysłem to bardzo dobrze trafiłeś. Już nie musisz się zastanawiać jak zorganizować wieczór kawalerski, bo my zorganizujemy go za ciebie.

jak zorganizować wieczór kawalerski

Call Now Button
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube