Najlepszy klub w Rzeszowie

Najlepszy klub w Rzeszowie

Szukasz miejsca na podkarpaciu, gdzie można się bawić do białego rana? Potrzebujesz czegoś nowego, co pozwoli na zorganizowanie imprezy firmowej w nowej odsłonie? A może szukasz miejsca do zorganizowania wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego? Najlepszy klub w Rzeszowie Rasputin zaprasza na niezapomnianą zabawę przy oryginalnej oprawie tanecznej. 

Nasz klub nocny charakteryzuje się oryginalnymi występami tanecznymi. Przepiękne tancerki i przystojni tancerze urozmaicą wieczór kawalerski lub wieczór panieński. Dodatkowo, do dyspozycji naszych gości, oferujemy specjalną salę VIP. Rezerwując ją możesz być pewien, że będziesz się bawić tylko w gronie własnych znajomych. Skorzystaj ze specjalnej oferty na prywatny taniec striptiz, który będzie doskonałą niespodzianką dla przyszłego pana młodego lub przyszłej panny młodej. 

 

GALERIA CENNIK KONTAKT

 

wieczory kawalerskie

Pomysł na wieczór

Najlepszy klub w Rzeszowie Rasputin, wyróżnia się na tle innych również wystrojem. Przepych i bogactwo sprawią, że każdy poczuje się tu wyjątkowo. Przy dźwiękach dobrej muzyki i szerokiej ofercie naszego baru, zapewniamy że będzie się doskonale bawić do samego rana. Nie wiem gdzie zrobić wieczór kawalerski? Zastanawiasz się jakie atrakcje na wieczór panieński przygotować? Pozwól, że pomożemy Ci podjąć decyzję. Zapraszamy do naszego klubu w centrum Rzeszowa.

Przyjdź sam lub zaproś swoich znajomych. Niezależnie od tego którą wersję wybierzesz, gwarantujemy dobrą zabawę, po której Rasputin będzie miejscem gdzie będziesz chcieć wracać. To miejsce bezpieczne, w którym każdy znajdzie dla siebie miejsce. Aby mieć pewność, zarezerwuj wcześniej stolik lub salę VIP jeśli organizujesz większą imprezę. Pozwól nam być Twoim ulubionym miejscem w Rzeszowie!

wieczory panieńskie

Poza doskonałą zabawą oferujemy także pracę w klubie dla wszystkim tych, którzy uwielbiają tańczyć i chcą spróbować w życiu czegoś ciekawego i dobrze płatnego. Godziny pracy ustalamy indywidualnie, dlatego chętnie przyjmiemy również osoby studiujące. Zapewniamy umowę o pracę oraz ewentualne przeszkolenie z wykwalifikowanych choreografem. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w jednej z najbardziej opłacalnych zawodów to zapraszamy do kontaktu.

najlepszy klub w rzeszowie

Call Now Button
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube