O nas

Klub ze striptizem
w Rzeszowie

Ladies & Gentlemen klub ze striptizem Rasputin, zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa, przy jednej z głównych ulic rynku, pragnie zaprosić Was do komfortowo urządzonego lokalu, gdzie sącząc drinka, możecie podziwiać występy najseksowniejszych tancerek. Ponadto nasz klub ze striptizem to idealne miejsce nie tylko na imprezy okolicznościowe, ale także na ciekawe spędzenie wieczoru.

Night Club Rasputin organizuje:

  • wieczory kawalerskie,
  • wieczory panieńskie,
  • zamknięte imprezy,
  • prywatne urodziny,
  • imprezy korporacyjne,
  • degustacje alkoholi.

Wśród atrakcji naszego klubu nocnego znajdują się pokazy pole dance, lap dance i striptiz damski i męski. Dodatkowo to również idealne miejsce na spotkanie biznesowe albo na drinka po pracy.

klub ze striptizem

Spędź z nami swój wieczór kawalerski i panieński

SALA KLUBU jest podzielona na przytulne, kameralne loże z wygodnymi kanapami, rozdzielone miedzy sobą zasłonami. Przede wszystkim po to, aby nie przeszkadzać sobie nawzajem i bawić się jednocześnie w kilka grup. Dodatkowo przewidziana jest strefa do tańca i scena wyposażona w drążki do wykonania tańca erotycznego i striptizu.

W klubie Rasputin nie ma przypadkowości. Osoby zarządzające marką zajmują się tym profesjonalnie i działają w branży rozrywkowej od przeszło 25 lat. Innymi słowy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, stale się rozwijamy, by móc coraz lepiej spełniać życzenia naszych zacnych gości.

SALA VIP ROOM służy gościom, którzy chcą zorganizować we własnym, zamkniętym gronie wieczór kawalerski, wieczór panieński, czy inne, dowolne przyjęcie. Dlatego polecamy zamknięte przyjęcia w naszej sali VIP z własną obsługą, w towarzystwie wybranych przez siebie tancerek. Zapewniamy kompleksowy dobór dań (zimna płyta) oraz alkoholi i prywatnego kelnera. SALA VIP przeznaczona jest również dla tych, którzy chcą ukryć się przed wścibskim wzrokiem osób postronnych. Taniec w sali VIP wykonywany jest dla Ciebie i tylko dla Ciebie! Rozluźnij się na wygodnych kanapach, zamów w barze ulubiony napój i delektuj się czarującym tańcem.

W KLUBIE codziennie odbywa się EROTYCZNE SHOW oraz różnego rodzaju wieczorki tematyczne. Trwają one od godz. 20:00 do godz. 5:00.

Taniec z boa dusicielem

Tylko w Rasputin Night Club Rzeszów
możecie zobaczyć występy tancerek z prawdziwym boa dusicielem.
To jedna z wielu atrakcji naszego nocnego klubu.

 

TYLKO U NAS NA TANIEC PRYWATNY (lap dance) można zawsze zaprosić dziewczynę z show, kelnerkę lub barmankę i spędzić czas w ich towarzystwie przy barze lub w loży, bo cały profesjonalny personel naszego klubu składa się wyłącznie z dziewczyn – z których każda może wykonać TANIEC EROTYCZNY lub podać napoje TOPLESS. Pełen erotyzmu i seksualności striptiz. Wszystko to w specjalnie do tego przeznaczonych lożach w strefie VIP lub w VIP room. Dzięki temu zapewniamy naszym gościom odpowiedni nastrój i jak najwięcej intymności.

 

Taniec striptiz

 

STRIPTIZ KLUB RASPUTIN to jedyny klub ze striptizem w Rzeszowie oferujący gościom prawdziwie profesjonalny striptiz, topless, pole dance i lap dance. Bez wątpienia w naszym klubie spędzisz czas w wyjątkowej atmosferze, ponieważ robimy wszystko, aby Wasz odpoczynek stał się niezapomniany. RASPUTIN to wyjątkowe miejsce, do którego przychodzą pewni siebie mężczyźni i damy o nowoczesnych poglądach, zdolne docenić sztukę tańca erotycznego i piękno kobiecego ciała.

JAK WYGLĄDA SHOW W RASPUTINIE?

Nieprzerwanie przez całą noc każdą z naszych tancerek można podziwiać podczas występów na scenie głównej. Ich występ składa się z dwóch części. W pierwszej tancerka tańczy na rurze a w kolejnej części swój występ kontynuuje przy stoliku klientów prezentując swoje wdzięki.

 

Klub ze striptizem - dodatkowe atrakcje

 

KARAOKE — na parkiecie tanecznym w dowolnym momencie można zamówić i zaśpiewać każdą piosenkę, by w poczuć się jak gwiazda w świetle reflektorów i kłębach dymu.

BAR — oferujemy bogaty asortyment napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

WÓDKA — Naszym gościom polecamy wódki: Beluga, Rasputin, Kauffman, pochodzącą z Rosji, 18-krotnie destylowaną, obok Stolichnaya Elit najbardziej prestiżową markę wódki na świecie. Z pewnością nie brakuje u nas takich klasyków jak: Belvedere, Chopin, Ruskij Standard, Starka, Finlandia, jak również Wyborowa oraz Smirnoff.

WHISKY — RASPUTIN Club stworzył największy whisky bar w Rzeszowie. Posiadamy w swej ofercie największy wybór whisky Single Malt. Nie musisz od razu kupować całej butelki, by móc delektować się pełnią smaków. Każdego dnia możesz, za rozsądną cenę, spróbować innej whisky i wybrać swoją ulubioną.

 

klub ze striptizem

 

 

Dlaczego warto wybrać night club Rasputin:

- lokal jest komfortowo urządzony, pełen przepychu i luksusu w stylu barok glamour,
- wstęp jest darmowy,
- zapraszamy również kobiety,
- night club Rasputin to najwięcej najładniejszych tancerek na Podkarpaciu,
- mamy normalne ceny,
- u nas nikt nie naciąga i nie zmusza do płacenia za usługi, których nie chcesz,
- mamy 20 lat doświadczenia w branży rozrywkowej,
- urządzamy najlepsze wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie w Rzeszowie.

Rasputin Night Club w Rzeszowie, to jedyny klub ze striptizem w Polsce,
w którym codziennie można obejrzeć występy striptizerek
z prawdziwym boa dusicielem.

Czekamy na Was z niecierpliwością, drodzy przyjaciele!

Call Now Button
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube