Taniec erotyczny z boa dusicielem

Taniec erotyczny z boa dusicielem

Jedyny w Polsce erotyczny taniec z boa dusicielem
tylko w Rzeszowie!

Taniec erotyczny z boa dusicielem to niecodzienna atrakcja dla wszystkich, którzy oprócz wizualnych efektów erotycznych chcą poczuć mocną adrenalinę. To niesamowite widowisko, które wywołuje sporo emocji i wrażeń, nie tylko wśród panów. Sam wąż boa znany jest jako największy dusiciel na świecie i raczej nikt nie chciałby go spotkać osobiście, twarzą w twarz. A tu nie tylko tancerka spotyka się z boa, ale oplata się nim i pozwala mu na znacznie więcej!

GALERIA CENNIK KONTAKT

taniec z boa dusicielem

Na czym polega taniec z wężem boa?

Zgrabna i powabna tancerka erotyczna wykonując zmysłowy taniec na rurze, zamienia się również w odważną bohaterkę. Na jej szyi wije się olbrzymi wąż boa dusiciel. Podczas tego wyjątkowego show tancerka pozwala wężowi pełzać bezkarnie po swoim nagim i pięknym ciele. Wąż wije się z jednego zakątka ciała na drugi, oplatając miejsca, które wywołują silne bodźce erotyczne. Tancerka nie wykazuje strachu, a wyłącznie radość i podniecenie, coraz piękniej zatapiając się w taniec. Jej ciało jest nie tylko powabne, ale również bardzo elastyczne i sprężyste. Taniec to wyraźnie jej żywioł, bez problemu wykonuje szpagat oraz inne gibkie figury, wprowadzając wszystkich oglądających w zachwyt. Podczas show tancerka w pewnym momencie podnosi węża do góry i podchodzi z nim do klientów. Pozwala im dotykać węża, aby przekonali się, że nie jest to maskotka, ale prawdziwy wąż boa dusiciel. Często na twarzach klientów wyraźnie widać przerażenie, ale tancerka swoim uśmiechem i seksapilem, rozładowuje te emocje.

Taniec erotyczny z boa dusicielem jest często jedną z atrakcji na wieczorach kawalerskich lub innych męskich spotkaniach. Za każdym razem wzbudza zachwyt i podnosi adrenalinę. Atrakcyjna, gibka i roznegliżowana tancerka w duecie z jadowitym wężem to duet doskonały, który rozpala do czerwoności wszystkie zmysły.

Takie zjawiskowe, niepowtarzalne erotyczne show z wężem boa dusicielem można obejrzeć w klubie Rasputin codziennie, całkiem za darmo! Możliwe jest również zamówienie takiego występu prywatnie, poza lokalem. Koszt wynosi 700 zł - występ tancerki + 100 zł opłata za węża. Zobaczcie jak to wygląda na poniższym filmie.

Call Now Button
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube