RASPUTIN NIGHT CLUB RZESZÓW

O nas

 

Klub Nocny Rasputin

 

klub nocny rzeszów

Ladies & Gentlemen Night Club Rasputin, zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa, przy jednej z głównych ulic rynku, pragnie zaprosić Was do komfortowo urządzonego lokalu, gdzie sącząc drinka możecie podziwiać występy najseksowniejszych tancerek.

Night Club Rasputin organizuje: wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, zamknięte imprezy, prywatne urodziny, imprezy korporacyjne, degustacje alkoholi, pokazy pole dance, lap dance, striptease i wiele innych atrakcji, które można odkryć odwiedzając nasz klub. To również idealne miejsce na spotkanie biznesowe albo na drinka po pracy.

SALA KLUBU jest podzielona na przytulne, kameralne loża z wygodnymi kanapami, rozdzielone miedzy sobą zasłonami, gdzie nie przeszkadzając sobie może bawić się jednocześnie kilka grup. Przewidziana jest strefa do tańca i scena wyposażona w drążki do wykonania tańca erotycznego i striptizu na rurce.

W klubie Rasputin nie ma przypadkowości! Osoby zarządzające marką zajmują się tym profesjonalnie i działają w branży rozrywkowej od przeszło 25 lat. Klub, podążając za potrzebami i wychodząc na przeciw oczekiwaniom, stale się rozwija, by móc coraz lepiej spełniać życzenia, a nawet marzenia swoich zacnych gości.

SALA VIP ROOM służy gościom, którzy chcą zorganizować we własnym, zamkniętym gronie wieczór kawalerski, wieczór panieński, urodziny, imprezę korporacyjną, degustacje alkoholi czy inne, dowolne przyjęcie. Polecamy zamknięte przyjęcia w naszej sali VIP z własną obsługą i w towarzystwie wybranych przez siebie tancerek. W tym przypadku zapewniamy kompleksowy dobór dań (zimna płyta) oraz alkoholi współgrających z charakterem przyjęcia, prywatnego kelnera i inne usługi wedle życzeń lub potrzeb. SALA VIP przeznaczona jest również dla tych, którzy chcą się ukryć się przed wścibskim wzrokiem osób postronnych. Taniec pięknej tancerki w sali VIP wykonywany jest dla Ciebie i tylko dla Ciebie! Rozluźnij się na wygodnych kanapach, zamów w barze ulubiony napój i delektuj się czarującym tańcem.

W KLUBIE codziennie odbywają się kostiumowe EROTYCZNE SHOW PRZEDSTAWIENIA oraz różnego rodzaju wieczorki tematyczne, trwające od godz. 20:00 do godz. 5:00.

TYLKO U NAS NA TANIEC PRYWATNY (lap dance) można zawsze zaprosić dziewczynę z show, kelnerkę lub barmankę i spędzić czas w ich towarzystwie przy barze lub w loży, bo cały profesjonalny personel naszego klubu składa się wyłącznie z dziewczyn – z których każda może wykonać TANIEC EROTYCZNY lub podać napoje TOPLESS. Pełen erotyzmu i seksualności striptiz. Wszystko to w specjalnie do tego przeznaczonych lożach w strefie VIP lub w VIP room po to, by zapewnić naszym gościom odpowiedni nastrój i jak najwięcej intymności.

STRIPTIZ KLUB RASPUTIN to jedyny klub w Rzeszowie oferujący gościom prawdziwie profesjonalny striptiz, topless, pole dance i lap dance. Tylko w naszym klubie spędzisz czas w wyjątkowej atmosferze, zgłębiając tajemnice smaku najsłynniejszych alkoholi sprowadzanych specjalnie dla Ciebie z całego świata. Pracujemy dla Was i robimy wszystko, aby Wasz odpoczynek stał się niezapomniany. RASPUTIN to wyjątkowe miejsce, do którego przychodzą pewni siebie mężczyźni i damy o nowoczesnych poglądach, zdolne docenić sztukę tańca erotycznego i piękno kobiecego ciała.

JAK WYGLĄDA SHOW W RASPUTINIE?

Nieprzerwanie przez całą noc każdą z naszych tancerek można podziwiać podczas występów na scenie głównej. Ich występ składa się z 2 części, gdzie w pierwszej tancerka tańczy na rurze a w kolejnej części swój występ kontynuuje przy stoliku klientów prezentując swoje wdzięki.

KARAOKE - na parkiecie tanecznym w dowolnym momencie można zamówić i zaśpiewać każdą piosenkę by w poczuć się jak gwiazda w świetle reflektorów i kłębach dymu.

BAR oferuje bogaty asortyment napojów alkoholowych i bezalkoholowych.

WÓDKA - Naszym gościom polecamy wódki: Beluga, Rasputin, Kauffman, pochodzącą z Rosji, 18-krotnie destylowaną, obok Stolichnaya Elit najbardziej prestiżową markę wódki na świecie. Oczywiście nie brakuje u nas takich klasyków jak: Belvedere, Chopin, Ruskij Standard, Starka, czy Orkisz, Grey Goose, Finlandia, Absolut, Danzka, Wyborowa oraz Smirnoff.

WHISKY - RASPUTIN Club stworzył największy i najznamienitszy whisky bar w Rzeszowie. Posiadamy w swej ofercie największy wybór whisky Single Malt oraz innych rodzajów whisky. Nie musisz od razu kupować całej butelki, by móc delektować się pełnią smaków. Każdego dnia możesz za rozsądną cenę spróbować innej whisky z rożnych zakątków świata i wybrać swoją ulubioną.

 

Dlaczego warto wybrać night club Rasputin:


- lokal jest komfortowo urządzony, pełen przepychu i luksusu w stylu barok glamour,
- wstęp jest darmowy,
- zapraszamy również kobiety,
- night club Rasputin to najwięcej najładniejszych tancerek na Podkarpaciu,
- mamy normalne ceny,
- u nas nikt nie naciąga i nie zmusza do płacenia za usługi, których nie chcesz,
- mamy 20 lat doświadczenia w branży rozrywkowej.
- urządzamy najlepsze wieczory kawalerskie i wieczory panieńskie w Rzeszowie.

Jeśli ktoś Wam wmawia, że klub jest zamknięty, że nie ma tancerek albo, że ceny są wysokie - sprawdźcie to sami. Wstęp jest darmowy, więc niczym nie ryzykujecie.

Czekamy na Was z niecierpliwością, drodzy przyjaciele!

Call Now Button