Wieczór panieński

Zastanawiasz się, gdzie zrobić wieczór panieński? Zapraszamy do najlepszego klubu nocnego w Rzeszowie. Zapewniamy doskonałą organizację imprez i wspaniałe atrakcje.

Wieczór panieński Rzeszów

Wieczory panieńskie w Rzeszowie? To proste. Można wynająć apartament i przesiedzieć cały wieczór, nudząc się i ziewając w oczekiwaniu aż wieczór się skończy. Można również wybrać się w rejs po klubach z nadzieją, że przydarzy się coś ciekawego, wartego zapamiętania, ale czy tak będzie?

Panieński w Klubie GoGo

Może lepiej zagwarantować sobie dobrą zabawę w miejscu, które powstało z myślą o organizacji wieczorów panieńskich? Komfortowy i luksusowy wystrój, kameralna atmosfera, prywatność i dyskrecja oraz profesjonalni chippendales. To tylko niektóre z wielu zalet klubu nocnego Rasputin w Rzeszowie.

Przede wszystkim naszym atutem jest specjalnie przygotowany VIP room z rekwizytami rodem z filmu "50 twarzy Greya". Umożliwia to doskonałe warunki do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Jeżeli jesteś świadkową, druhną lub przyjaciółką przyszłej Panny Młodej i chciałabyś zorganizować dla niej prawdziwie, niezapomniane pożegnanie panieńskiego stanu, koniecznie skontaktuj się z nami.

Nocny klub "Rasputin" z Rzeszowa jako jedyny klub organizuje wieczory panieńskie w lokalu lub poza lokalem.

wieczór panieński

Panieński poza lokalem

Całkowity koszt występu jednego tancerza wynosi 500 zł + koszt dojazdu 2,40 zł/km z Rzeszowa do miejsca zabawy i z powrotem. Cały program składa się z trzech wyjść w różnych strojach. Tancerz w czasie występu rozbiera się do naga (taniec striptiz). W trakcie show tancerz zaprasza po kolei wszystkie uczestniczki zabawy na środek sali (przez chwilę wykonuje taniec wyłącznie dla jednej osoby). Występ naszego tancerza polega na zabawie z klientkami. Do zabawy używa gadżetów erotycznych (kajdanki, pejcz oraz bita śmietana, co daje niezapomniane przeżycie z dużą dawką pozytywnych emocji.

Nocny klub Rasputin z Rzeszowa jako jedyny klub organizuje występy striptizerek z boa dusicielem w lokalu lub poza lokalem

Klub nocny cennik

CENNIK USŁUGI POZA LOKALEM: (cena tańca nie zależy od ilości oglądających)

  • (wyjazd) 1 tancerz, 3 wyjścia - 1000 zł/220€ + koszt dojazdu 3,50 zł za km
  • płatne przed występem BLIKiem,
  • w przypadku wyjazdu poza Rzeszów obowiązuje wpłata zaliczki w wysokości 30%, całkowitego kosztu występu, BLIKiem na nr tel: +48 731 371 942 (reszta płatna na miejscu przed występem),
  • taniec z wężem - 450 zł/100€

CO ROBIĆ PO WYSTĘPIE?

Po występie pragniemy zaprosić Was i proponujemy przenieść całą zabawę do naszego klubu Rasputin. Dysponujemy osobną salą VIP z różnymi gadżetami, w której nasi tancerze wykonają występ. Jakie atrakcje na Was czekają? Po pierwsze na głównej sali klubu można sobie potańczyć pod wybraną przez Was muzykę. Po drugie można obejrzeć, całkowicie za darmo, tańce na scenie w wykonaniu naszych tancerek! A przede wszystkim ponadto można spróbować swoich sił na rurze oraz porobić zdjęcia. Nasz klub nocny może zostać Waszą bazą wypadową w Rzeszowie. Proponujemy zacząć tournee po klubach od Rasputina, a po występie tancerza lub tancerki, zaliczyć wszystkie kluby w rynku Rzeszowa.

Gwarantujemy rozrywkę na najwyższym poziomie, dostosowaną do indywidualnych wymagań bohaterki wieczoru.

taniec striptiz rzeszów cennik

Striptizer do wynajęcia na wieczór panieński

Wynajem striptizera kojarzy się jednoznacznie z pomysłem na atrakcje na wieczór panieński. Nie jest to jednak jedyny moment kiedy można z takiej opcji skorzystać. Jeśli organizujesz komuś imprezę niespodziankę lub szukasz ciekawego pomysłu na prezent urodzinowy, to dobrze trafiłeś. Ten niebanalny pomysł, może sprawić komuś mnóstwo pozytywnych emocji. Nie zastanawiaj się dłużej, ponieważ wieczór panieński w naszym klubie to stuprocentowy strzał w dziesiątkę. Striptizer wynajęty na tego typu imprezę, w przeciwieństwie do innych atrakcji, będzie na pewno niezapomnianym przeżyciem.

Jeśli jesteś odważna, podobnie jak osoba, której taki prezent chcesz sprawić? Nie zwlekaj i już dziś skontaktuj się z nami w celu ustalenia dogodnego terminu. Możesz zarezerwować VIP Room w naszym lokalu, albo wynająć striptizera, aby przyjechał we wskazane miejsce. Zdecydowałaś się już? W takim razie zapraszamy do kontaktu!

KONTAKT:
- Codziennie od godziny 21:00 do 7:00,
- Tel: +48 731 371 942 (21:00-7:00),
(WHATSAPP, VIBER),
- Tel: +48 668 311 384 (9:00-21:00)
(WHATSAPP, VIBER),
- e-mail: club@rasputinclub.pl

Bank PKOBP
Swift kod - BPKOPLPW
NUMER KONTA
93 1020 4405 0000 2102 0556 6346

Call Now Button
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube