Klub nocny w dobie koronawirusa

Szampańska zabawa na najwyższym poziomie
w dobie koronawirusa
- to możliwe!

Epidemia koronawirusa niewątpliwie mocno nam wszystkim pokrzyżowała plany. Przeszkodziła w wyjazdach i nie tylko. Zmusiła do wprowadzenia wielu dokuczliwych zmian. Na szczęście powoli wszystko zdaje się wracać do normy. Otwierane są już nie tylko standardowe lokale gastronomiczne, ale i nocne kluby. Klub nocny w dobie koronawirusa może być naprawdę bezpieczny, czego dowodem jest rzeszowski klub Rasputin. W jaki sposób dba się tam o komfort i bezpieczeństwo gości? O tym opowiedzieć mogę z własnego doświadczenia.

Klub nocny na najwyższym poziomie

Rasputin to miejsce, które odwiedzam chętnie przy wielu okazjach. Nie ma lepszego lokalu w mieście na zorganizowanie niezapomnianego wieczoru kawalerskiego. W klubie spędzić można także urodziny czy zorganizować imprezę dla kolegów z firmy czy znajomych. Do night clubu wejść mogą w końcu także i panie, o czym niewiele osób wie.

Miejsce przykuwa uwagę swoim efektownym wystrojem utrzymanym w modnej stylistyce glamour, która obecnie jest zdecydowanie na topie. Jednak i tak większość patrzy tylko na piękne i atrakcyjne tancerki. Dziewczyny w klubie często się zmieniają, co jest doskonałą informacją dla nas – klientów lubiących różnorodność. Rasputin cały czas szuka zresztą nowych twarzy do swojego lokalu. Są to profesjonalne tancerki pole dance, które w swojej dziedzinie są prawdziwymi mistrzyniami. Docenili to filmowcy np. Patryk Vega czy twórcy serialu "Wataha", którzy zaprosili je do swoich produkcji. W cenie wejścia do klubu wliczone są już dwa tańce. Jeden odbywa się na sporej scenie, a drugi już w loży. Za kolejne atrakcje trzeba oczywiście zapłacić, ale zapewniam, że warto. Dla najbardziej wymagających klientów przeznaczone są specjalne VIP roomy.

Bezpieczeństwo gości przede wszystkim

Rasputin to klub nocny, w którym klient może poczuć się naprawdę bezpiecznie i komfortowo. Ochrona jest obecna, ale zachowuje się przez cały czas bardzo dyskretnie. Można więc całkowicie oddać się rozrywce, a jednocześnie czuć się komfortowo. Rzeszowski night club jest miejscem, które wyróżnia się na tle podobnych lokali w kraju. Tutaj nie ma oszustw i matactw. Można bez obaw płacić kartą za zrealizowane usługi czy zamówione drinki. Wszystkie transakcje są przejrzyste i jasne.

Zabezpieczenia przed koronawirusem

Na tym jednak nie koniec. Zapewne zadajecie sobie pytanie czy klub nocny w dobie koronawirusa jest bezpieczny? Też miałem podobne obawy, ale szybko się ich pozbyłem. Rasputin to miejsce, które pod względem zabezpieczeń przed COVIDEM-19 stoi na najwyższym poziomie. Przede wszystkim gości oddzielają od siebie solidne zasłony. Nie ma tym samym bezpośredniego kontaktu fizycznego czy nawet wzrokowego. Przy okazji zapewnia to dyskrecję i pozwala na pełen relaks.

Kolejnym istotnym elementem jest doskonale działająca wentylacja. Przed laty w klubie można było palić papierosy. Funkcjonowały więc wyciągi, które usuwały z budynku dym i opary papierosowe. Teraz skutecznie usuwają one z lokalu wszelkiego rodzaju szkodliwe drobnoustroje, w tym bakterie i wirusy. Tym samym okazuje się, że zabawa w nocnym klubie wcale nie musi być niebezpieczna, a wręcz przeciwnie.

klub nocny w dobie koronawirusa

Call Now Button
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube