RASPUTIN NIGHT CLUB RZESZÓW

Wieczór panieński

Wieczór panieński w Rzeszowie? to proste - można wynająć apartament i przesiedzieć cały wieczór nudząc się i ziewając w oczekiwaniu aż wieczór się skończy.

Można też wybrać się w rejs po klubach z nadzieją, że przydarzy się coś ciekawego, wartego zapamiętania, ale czy tak będzie? Może lepiej zagwarantować sobie dobrą zabawę w miejscu, które powstało z myślą o organizacji wieczorów panieńskich? Komfortowy i luksusowy VIP Room, kameralna atmosfera, prywatność i dyskrecja oraz profesjonalni chippendales to tylko niektóre z wielu zalet klubu nocnego Rasputin w Rzeszowie. Dodatkowym atutem jest specjalnie przygotowany Vip room z rekwizytami rodem z filmu ”50 twarzy Greya” co daje doskonałe warunki do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć. Więc jeżeli jesteś świadkową, druhną lub przyjaciółką przyszłej Panny Młodej i chciałabyś zorganizować dla niej prawdziwie, niezapomniane pożegnanie panieńskiego stanu koniecznie skontaktuj się z nami.

Nocny klub "Rasputin" z Rzeszowa jako jedyny klub organizuje wieczory panieńskie w lokalu lub poza lokalem.

PANIEŃSKI POZA LOKALEM

Całkowity koszt występu jednego "bardzo przystojnego" tancerza wynosi 500 zł + koszt dojazdu 2,40 zł/km z Rzeszowa do miejsca zabawy i z powrotem. Cały program składa się z trzech wyjść w różnych strojach. Tancerz w czasie występu rozbiera się do naga (striptiz). W trakcie tańca tancerz zaprasza po kolei wszystkie uczestniczki zabawy na środek sali, przez chwilę wykonuje taniec wyłącznie dla jednej osoby. Występ naszego tancerza polega na zabawie z klientkami. Do zabawy używa gadżetów erotycznych (kajdanki, pejcz oraz bita śmietana co daje niezapomniane przeżycie z dużą dawką pozytywnych emocji.

CENNIK USŁUGI POZA LOKALEM:

  • 3 występy jednego tancerza - 500 zł + koszt dojazdu 2,40 zł/km z Rzeszowa
  • Płatne przed występem na miejscu
  • Zaliczka 50%, płatna w lokalu za pokwitowaniem lub fakturą VAT

CO ROBIĆ PO WYSTĘPIE?

Po występie pragniemy zaprosić Was i proponujemy przenieść całą zabawę do naszego klubu Rasputin. Dysponujemy osobną salą VIP z różnymi gadżetami, w której nasi tancerze wykonają występ. Na głównej sali klubu można sobie potańczyć pod wybraną przez Was muzykę, obejrzeć całkowicie za darmo tańce na scenie w wykonaniu naszych tancerek! Spróbować swoich sił na rurze oraz porobić zdjęcia. Nasz klub nocny może zostać Waszą bazą wypadową w Rzeszowie. Proponujemy zacząć tournee po klubach od Rasputina a po występie tancerza lub tancerki, zaliczyć wszystkie kluby w rynku Rzeszowa.

Gwarantujemy rozrywkę na najwyższym poziomie, dostosowaną do indywidualnych wymagań bohaterki wieczoru.

KONTAKT:
- Codziennie od godziny 21:00 do 7:00
- Tel: +48 731 371 942 (21:00-7:00)
(WHATSAPP, VIBER)
- Tel: +48 668 311 384 (9:00-21:00)
(WHATSAPP, VIBER)
- e-mail: club@rasputinclub.pl

Bank PKOBP
Swift kod - BPKOPLPW
NUMER KONTA
93 1020 4405 0000 2102 0556 6346

Call Now Button