Organizacja wieczoru kawalerskiego i panieńskiego

Organizacja wieczoru kawalerskiego i panieńskiego

Wieczór kawalerski i panieński powinien być to czas spędzony z przyjaciółmi, utwierdzając wszystkich w przekonaniu, że nawet pomimo faktu, iż jedna osoba ze znajomych bierze ślub, przyjaźń nie przestanie trwać. Ta okazja musi być wyjątkowa i powinna zaowocować w wiele niesamowitych wspomnień. W dzisiejszych czasach jest wiele możliwości by spędzić ten czas w ciekawy, kreatywny i niezapomniany sposób.

GALERIA CENNIK KONTAKT

 

Kawalerski w Klubie Nocnym

Na początku skupimy się na wieczorze kawalerskim. Najbardziej standardowym pomysłem jest odwiedzanie różnych barów i spożywanie ogromnej ilości alkoholu. Należy to jednak do bardziej oklepanych wyjść, a jest wiele innych opcji, które bardziej zapadną w pamięć. Kto powiedział, że wieczór kawalerski nie może trwać cały dzień lub nawet kilka dni? Dlaczego by nie wynająć przytulnego domku i spędzić tam cudowne chwile? Nasz klub oferuje wynajem striptizerki poza klubem Rasputin. Tancerka na wieczór kawalerski przyjedzie z kierowcą na umówioną godzinę i pomoże zrobić niesamowitą niespodziankę przyszłemu Panu Młodemu. 

A jakie inne atrakcje możecie zaproponować najważniejszej osobie na tej imprezie? W oczekiwaniu na najlepsze show, ciekawą opcją jest na przykład wyjście na paintball lub gokarty. Nutka rywalizacji występuje chyba w każdym mężczyźnie. Dodatkowo takie atrakcje integrują uczestników i zacieśniają więzi. Ciekawym spędzeniem kawalerskiego może być wspólny wyjazd survivalowy. Siedzenie w głębi lasu na łonie natury, wspieranie się wzajemnie, rozmowy przy ognisku i ciekawe przygody w środku nocy to wspaniały pomysł dla tych, którzy lubią wyzwania.

organizacja wieczoru kawalerskiego i panieńskiego

Można także zorganizować niespodziankową domówkę, na której wcale nie trzeba będzie się nudzić. Wystarczy zagrać w kilka gier. Jedną z takich zabaw, która idealnie mogłaby się nadawać jest beer pong, czyli wrzucanie piłeczki od ping ponga do kubeczka wypełnionego alkoholem. Osoba z przeciwnej drużyny, do której trafiła piłeczka musi opróżnić jego zawartość. Kolejną ciekawą grą mogą być wyzwania dla przyszłego Pana Młodego, które musi wykonać, aby otrzymać prezent.

Niezależnie od tego, czy wieczór kawalerski zamierzacie spędzić w zaciszu domowym, czy na wspólnym wyjeździe nasz klub pomoże Wam zorganizować taniec striptiz dla Pana Młodego. Wystarczy, że zarezerwujecie termin i miejsce, w które tancerka ma przyjechać. A jeśli jesteście jednak osobami, którzy uwielbiają nocne życie w mieście, to serdecznie zapraszamy do najlepszego klubu w centrum Rzeszowa. To tutaj, w specjalnej sali VIP, możecie bawić się do białego rana, przy dźwiękach muzyki, dobrym alkoholu i pięknych tancerkach.

Panieński w Klubie Nocnym

Jeśli chodzi o wieczór panieński, tutaj sprawa pozornie wydaje się być prostsza do zorganizowania. Niezależnie od tego w jakiej lokalizacji się on odbędzie, w kobiecym gronie każde spotkanie będzie udane. Babski wieczór na plotkach, oglądaniu filmów, jedzeniu pysznych przekąsek, kilka lampek wina, wykonywanie domowego spa, a potem jeszcze karaoke? Dlaczego by nie? Przecież takie rzeczy wychodzą najlepiej.

Ciekawym pomysłem jest też wyjazd na weekend do spa, gdzie w dzień panie oddają się w ręce kosmetyczek i masażystów, a wieczorem wychodzą do klubu i się bawią. W tym miejscu warto taki clubbing zakończyć w Night Club Rasputin, gdzie zabawa trwa przez całą noc, a atrakcji na pewno nie zabraknie.

organizacja wieczoru kawalerskiego i panieńskiego

Aby urozmaicić spędzony czas nie można zapominać o zabawach. Przyjaciółki mogą przetestować przyszłą Pannę Młodą robiąc jej "Test na żonę" lub "Test wiedzy o przyszłym mężu". Równie ciekawą grą może być "Prawda czy wyzwanie" lub "Jeszcze nigdy...". 

Ukoronowaniem takiego wieczoru, szczególnie dla bardziej odważnych pań, może być striptizer do wynajęcia. Wystarczy z wyprzedzeniem zarezerwować termin i miejsce, w które nasz tancerz ma przyjechać. Taka niespodzianka, na pewno na długo zapadnie w pamięć każdej uczestniczce wieczoru panieńskiego, a już szczególnie przyszłej Pannie Młodej.

Organizacja wieczoru kawalerskiego i panieńskiego to idealny sposób na odstresowanie się przygotowaniami związanymi ze ślubem. Często przez natłok spraw para młoda nie ma wystarczająco czasu dla przyjaciół, a taka okazja pomaga to naprawić. Atrakcje na wieczory kawalerskie i panieńskie powinny być przede wszystkim dostosowane indywidualnie do upodobań. Ale kto nie zna lepiej Państwa Młodych jak ich najlepsi przyjaciele? Na pewno wiecie co każde z nich lubi. Wiecie też jak uatrakcyjnić te wieczory i sprawić by były one inne niż poprzednie wspólne imprezy.

organizacja wieczoru kawalerskiego i panieńskiego

Call Now Button
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube